Grįžtame į mokyklą

Visi mokiniai bus mokomi kontaktiniu būdu gimnazijoje.

Atrandame kartu

Pradėta įgyvendinti vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo švietimo veiklų programa „Atrandame kartu“. Programa skirta 5-6 klasių mokiniams. Užsiėmimų metu vaikai skatinami patirti sėkmę mažuose dalykuose. Sėkmės keliu mokinius veda psichologė Loreta Vaškelytė - Lukoševičienė ir socialinė pedagogė Jūratė Jonikienė.

Pasaulinės gyvūnų globos dienos paminėjimas

Pasaulinę gyvūnų globos diena minima spalio 4 d. Ją pradinukai pažymėjo lankydami Lietuvos Jūrų muziejaus atvežtas edukacijas; „Kaip atsiranda perlas?“, „Baltijos jūros gyventojai“, „Pingvinai. Kuo mes panašūs?“ , „Vėjų uostas“ . Vaikai suruošė savo augintinių narveliuose parodą, piešė Baltijos jūrą. Pradinukai mokėsi, kaip kiekvienas galime prisidėti prie Baltijos jūros išsaugojimo.

Ugdymo kitaip dienos veiklų organizatorės mokytojos Elena Gedminienė ir Aušra Montvydienė

Rudens bėgimas

Spalio 7 d. gimnazijos pradinukai dalyvavo tradiciniame sveikatingumo bėgime Rietavo parke. Bėgimą pradėjo Ąžuolo mankšta ir žaidimu „Taip - ne". Bėgimo finiše laukė siurprizas - košė. Kaip smagu buvo visiems kartu paskanauti.

Rudens bėgimo koordinatorės - mokytojos Dileta Bacevičienė ir Liuda Tamulionienė.

Paroda

Gimnazijos pirmame aukšte atidaryta paroda, skirta Laisvės premijos laureatui, laisvės kovų dalyviui, Lietuvos atgimimo istorijos metraštininkui, Miško brolių draugijos įkūrėjui Albinui Kentrai. Parodą pristatė ROKIM direktorius V. Rutkauskas ir edukatorė A.Gečienė.

Istorijos mokytoja D. Liutkuvienė

Pasaulinė muzikos diena

Pasaulinę muzikos dieną dainuodami, muzikuodami ir šokdami paminėjo trečiokai ir ketvirtokai. Po muzikos pasaulį juos lydėjo mokytojos Audronė Balčiūnienė ir Erika Astrauskienė.

Savanorystėsa mokymai

Rugsėjo mėn. mūsų gimnazijoje vyksta savanorystės mokymai jaunimui pagal ESFA finansuojamą projektą „Ugdymas karjerai pagal savanorišką veiklą“. Mokymų metų mokiniai kartu su lektore A. Puškoriene mokosi pažinti save, atrasti įdomią ir artimą veiklą sau, ugdyti save ir stiprinti atsakomybės už save ir bendruomenę jausmą!

Archyvas [ 1 ]           [ 2020 ] [ 2019 ] [ 2018 ]