Grįžtame į mokyklą

Visi mokiniai bus mokomi kontaktiniu būdu gimnazijoje.

Mykolo Kleopo Oginskio vardo meninio skaitymo konkursas

Lapkričio 17 d. įvyko pirmasis respublikinis Mykolo Kleopo Oginskio vardo meninio skaitymo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. Labai dėkojame mokiniams Medai Vaičiakauskaitei, Emiliui Paulauskui, Giriui Bružinskiui, Dovilei Arlauskaitei, Nojui Daukšui, Aistei Jasaitei ir jų mokytojoms – Birutei Butkuvienei, Genovaitei Šaulienei; Ingridai Gedmintaitei, Kristinai Maslauskienei, Julitai Rimeikienei. Nominaciją Už Mykolo Kleopo Oginskio kūrinio interpretaciją gavo Nojus Daukšas, IIa. Sveikiname ir džiaugiamės.
          Konkurso pirmininkė – aktorė Virginija Kochanskytė.

Programavimo savaitė

Spalio mėn. pradinių klasių mokytojos prisijungė prie visoje Europoje ir Lietuvoje vykusios iniciatyvos „Programavimo savaitė 2021" (Code Week 2021), skirtos pradinių klasių mokinių programavimo gebėjimų ugdymui, informatikos populiarinimui.
          Šios savaitės metu mokiniai dalyvavo Robotikos akademijos edukaciniuose užsiėmimuose, žaidė žaidimus, programavo zuikius, kad jie surinktų kuo daugiau morkyčių, rašė grafinius diktantus.

Mokytoja Rita Grajauskienė

Kosmosas ir robotika

Spalio 20 d. 1c, 2a ir 2c klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje „Kosmosas ir robotika". Vadovas mokinius supažindino su dangaus kūnais. Mokiniai sužinojo, kas yra Saulė, Marsas, Mėnulis. Sunkiausias ir kruopščiausias darbas buvo surinkti robotą. Stebėdami planšetiniuose kompiuteriuose roboto maketą, vaikai kantriai dirbo. O kiek džiaugsmo, kai surinkti robotai ėmė vykdyti nurodytas komandas! Už sunkų darbą kiekvienas mokinys gavo padėkos raštą. Užsiėmimas praėjo turiningai.

Mokytojos E. Gedminienė, A. Petreikytė, I. Kaulienė

Atrandame kartu

Pradėta įgyvendinti vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo švietimo veiklų programa „Atrandame kartu“. Programa skirta 5-6 klasių mokiniams. Užsiėmimų metu vaikai skatinami patirti sėkmę mažuose dalykuose. Sėkmės keliu mokinius veda psichologė Loreta Vaškelytė - Lukoševičienė ir socialinė pedagogė Jūratė Jonikienė.

Pasaulinės gyvūnų globos dienos paminėjimas

Pasaulinę gyvūnų globos diena minima spalio 4 d. Ją pradinukai pažymėjo lankydami Lietuvos Jūrų muziejaus atvežtas edukacijas; „Kaip atsiranda perlas?“, „Baltijos jūros gyventojai“, „Pingvinai. Kuo mes panašūs?“ , „Vėjų uostas“ . Vaikai suruošė savo augintinių narveliuose parodą, piešė Baltijos jūrą. Pradinukai mokėsi, kaip kiekvienas galime prisidėti prie Baltijos jūros išsaugojimo.

Ugdymo kitaip dienos veiklų organizatorės mokytojos Elena Gedminienė ir Aušra Montvydienė

Rudens bėgimas

Spalio 7 d. gimnazijos pradinukai dalyvavo tradiciniame sveikatingumo bėgime Rietavo parke. Bėgimą pradėjo Ąžuolo mankšta ir žaidimu „Taip - ne". Bėgimo finiše laukė siurprizas - košė. Kaip smagu buvo visiems kartu paskanauti.

Rudens bėgimo koordinatorės - mokytojos Dileta Bacevičienė ir Liuda Tamulionienė.

Archyvas [ 1 ]           [ 2020 ] [ 2019 ] [ 2018 ]