Gerb. Tėveliai,

Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija pradeda mokinių registraciją į pirmą klasę ir priešmokyklinio ugdymo grupę.

Prašymai priimami gimnazijos raštinėje iki šių metų gegužės 22 dienos.
          Turėti vaiko asmens dokumentą.

Priėmimas į kitas klases tęsiamas iki birželio 15 dienos.

Profesinis veiklinimas

Nuo 2014 m. rugsėjo mėn. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizavo mokinių profesinį veiklinimą bei vykdė projektą „Ugdymo karjerai infrastruktūros bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme sukūrimas ir plėtra“. Šio projekto veikloje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. Iš projekto lėšų gimnazija gavo 28 planšetinius ir 1 nešiojamą kompiuterį, kurie skirti profesinio orientavimo paslaugoms teikti.
          Š.m. balandžio 20 d. projektas sėkmingai užbaigtas. 266 gimnazijos mokiniai susipažino su įvairiomis profesijomis, galėjo gyvai pamatyti įvairų profesijų privalumus ir trūkumus, labiau įsigilinti į savo norus ir galimybes. Mokiniai lankėsi Klaipėdos Mažosios Lietuvos muziejuje, Turizmo mokykloje, Paslaugų ir verslo mokykloje, Aukštojoje jūreivystės mokykloje, Dragūnų batalione. III klasės gimnazistai turėjo progą „Čiop čiop“ restorane išbandyti virtuvės šefo profesiją. 7-8 kl. mokiniai ir II klasės gimnazistai pabuvojo tėvų darbovietėse. Apie policininko profesijos subtilybes mokiniai sužinojo Rietavo policijos komisariate.
          Pasak projekto organizatorių, gimnazija pasiekė labai gerų rezultatų ir viršijo projekto lūkesčius, o mokiniai susipažino su daugybe skirtingų profesijų bei užimtumo veiklų.

Loreta Vaškelytė - Lukoševičienė

Naujienų archyvas [1]   [2]   [3]   [4]   [5]