Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos tėvų komiteto posėdis

Ar kada nors susimąstėme, kam mokykloje reikalingi tėvai? Atsakymas paprastas: tėvai mokykloje reikalingi savo vaikams. Štai keletas mokslininkų argumentų:

Šių metų vasario mėn. 5 dieną Rietavo savivaldybės posėdžių salėje įvyko antrasis Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos tėvų komiteto posėdis. Susirinkę komiteto nariai diskutavo kokius klausimus turėtų spręsti Gimnazijos Taryba. Posėdyje dalyvavo Tverų gimnazijos psichologė Vaida Vaičikauskienė, kuri kalbėjo apie vaikų motyvacijos mokytis skatinimą ir žlugdymą.
          Džiugu, kad mokinių tėvams rūpi viskas, kas vyksta ugdymo įstaigoje. Jie nori kartu su Gimnazija spręsti ne tik finansines, bet ir ugdymo(si) problemas, o jas spręsdami mokytis ir patys. Šiandien tėvai suvokia tėvų į(si)traukimo į vaikų ugdymą svarbą.

Komiteto pirmininkė Ieva Jaffré