Naujos studijų galimybės Rietave ir ne tik…

Kai vienos durys užsidaro, kitos atsidaro. Taip galima pasakyti apie studijų galimybes Rietave. Buvusioje Žemaitijos kolegijoje nuo š.m. rugsėjo 1 d. pradės savo veiklą dvi ugdymo įstaigos: Plungės technologijų ir verslo mokyklos Rietavo filialas bei Klaipėdos valstybinės kolegijos Rietavo studijų centras. Po vienu stogu įsikurs profesinis mokymas ir aukštasis mokslas.

Gimnazijoje lankėsi Plungės TVM studentai, neformaliojo švietimo organizatorius Egidijus Vaškelevičius bei Alma Lengvenienė ir Daiva Jackūnienė. Svečiai gimnazistams kalbėjo apie naujas studijų galimybes Rietave  ir Plungėje.

Į susitikimą su gimnazistais atvyko ne tik rietaviškiai, bet ir svečias iš sostinės - Lietuvos edukologijos universiteto studijų rinkodaros ir karjeros skyriaus vedėjas Justinas Monkevičius. Nuo pirmų akimirkų mokinius sudomino netradiciniu informacijos pateikimu apie studijas LEU bei tolesnį karjeros planavimą.

Kiekvienas stengėsi kuo įdomiau, kuo patraukliau pristatyti savo ugdymo įstaigą, nepamiršo aktyviems mokiniams ir dovanų: saldainių, rašiklių, lankstinukų.

Gimnazijos psichologė Loreta Vaškelytė-Lukoševičienė