Piešinių konkursas ,,Mano šeimos gydytojas“

Siekdami priminti, koks svarbus kiekvienas šeimos gydytojas,  ligonių kasos vasario 1-ąją paskelbė vaikų piešinių konkursą ,,Mano šeimos gydytojas“, kuriame kvietė dalyvauti  visus Lietuvos pradinių klasių mokinius. Vaikų piešinių konkursas ,,Mano šeimos gydytojas‘‘ yra ligonių kasų socialinės akcijos ,,Sveika šeima“, skirtos Tarptautinei šeimos dienai paminėti, dalis.

Šiaulių teritorinė ligonių kasa sulaukė apie 1500 darbų iš 76 mokyklų. Konkurse dalyvavome ir mes - Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos pradinukai.

Darbų vertinimo komisijai atrinkti pačius gražiausius piešinius buvo nelengva. Atrinkti 30 geriausių darbų. Tarp nugalėtojų  – mūsų gimnazijos  3a klasės mokinė Goda Velykytė (mokytoja Birutė Butkuvienė ), laimėjusi pirmąją vietą ( pirmųjų vietų buvo 15), ir 4a klasės mokinys Vismantas Butkus (mokytoja Elena Gedminienė),  laimėjęs antrąją vietą ( antrųjų vietų taip pat -15).

Gegužės 12d. Šiaulių fotografijos muziejuje susirinko visi  Šiaulių TLK piešinių konkurso nugalėtojai. Vaikus ir jų mokytojus  pasveikino Sveikatos apsaugos ministras Juras Požėla ir Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir įteikė Šiaulių banko bei Šiaulių saldainių fabriko ,,Rūta“ įsteigtus prizus.

Smagu, kad visų ligonių kasų 5 konkurso prizininkai galėjo pasijusti tikrais dailininkais – jų piešti darbeliai buvo atspausdinti spaustuvėje, kurie pavirto atvirlaiškiais, primenančiais visiems, koks reikšmingas kiekvienos šeimos gydytojas. Atvirlaiškiai pakvies visus apsilankyti pas šeimos gydytoją ir pasitikrinti sveikatą.

Birutė Butkuvienė, pradinio ugdymo mokytoja