Mokinių aprūpinimas vadovėliais ir kt. mokymo priemonėmis

Bendrojo lavinimo vadovėlius užsakome iš LR švietimo ir mokslo ministerijos patvirtinto „Galiojančių bendrojo lavinimo dalykų vadovėlių ir jų komplektų sąrašo“ už moksleivio krepšelio lėšas, skirtas vadovėliams.

Mokymo priemonės yra užsakomos atsižvelgiant į leidyklų pasiūlymus už moksleivio krepšelio lėšas, skirtas mokymo priemonėms.

Pratybų sąsiuvinių neužsakome, nes TVARKOJE II skyriaus 4 dalyje teigiama: „Moksleivio krepšelio lėšų skirtų vadovėliams ir mokymo priemonėms įsigyti, negalima naudoti pratybų sąsiuvinių įsigijimui“.

Mokinys, pametęs ar suniokojęs vadovėlį, privalo jį pakeisti nauju arba atlyginti pinigais; kaina skaičiuojama atsižvelgiant į vadovėlio susidėvėjimą (nuo gavimo metų kasmet nuskaičiuojamas ketvirtadalis (arba 25%) kainos).